powrót

Plejada
Sosnowiec

Powierzchnia w obiekcie handlowym

Rodzaj: Centrum handlowe
Etap inwestycji: Istniejące

PlejadaSosnowiec

Szczegóły projektu

 • Nazwa projektu: Plejada
 • Lokalizacja: Sosnowiec (zobacz na mapie)
 • Kategoria: Powierzchnia w obiekcie handlowym
 • Rodzaj: Centrum handlowe
 • Etap inwestycji: Istniejące
 • Data otwarcia: 2001
 • GLA: 20000m2
 • Inwestor: St. Martins
 • Liczba najemców: 80
 • Główni najemcy: Carrefour, H&M, New Yorker, Jysk, Reserved, Smyk, RTV Euro AGD, House
 • Strona www: www.plejada.com.pl

Opis projektu

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec powstało w 2001 roku i od tamtej pory nieustannie przechodzi kolejne fazy rozwoju, starając się sprostać oczekiwaniom Klientów. Od 2010 roku zarządzane jest przez firmę Cushman and Wakefield.
Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec to komfortowe i funkcjonalne miejsce, które na stałe wpisało się w życie miasta i regionu, charakteryzujące się przyjazną i wyjątkową atmosferą, daleką od zgiełku i niepotrzebnego zamieszania. Oferuje zakupy spokojne, niespieszne, a tym samym udane i przemyślane. Od samego otwarcia, czyli listopada 2001 r., błyskawicznie stało się popularnym i chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Sosnowca i okolic obiektem handlowym. Na ponad 20 400 m2 powierzchni Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec znajduje się około 65 salonów, między innymi: sklepy odzieżowe, drogerie, sklepy z obuwiem, salony z biżuterią i zegarkami, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje oraz Hipermarket Carrefour.
Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec to nie tylko miejsce przyjazne zakupom, ale również obiekt, gdzie cyklicznie odbywają się eventy. Na przestrzeni 21 lat funkcjonowania Centrum odbyło się tu kilkadziesiąt akcji marketingowych, w tym: loterie, akcje prosprzedażowe, pokazy mody, eventy tematyczne dla dzieci, targi regionalne oraz akcje prospołeczne.
Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec to obiekt pierwszego wyboru – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. To nie tylko miejsce, gdzie możesz zrobić wygodne zakupy, ale też obiekt, który tworzy dla Ciebie optymalne, komfortowe warunki do spędzania czasu.
Grupą klientów, do jakich aktualnie kierowana jest oferta centrum to głównie rodziny z dziećmi oraz mieszkańcy Sosnowca i okolic, poszukujący okazji do komfortowych zakupów. Wygodne pasaże, zróżnicowana oferta oraz duży parking i łatwy dojazd sprawiają, że CH Plejada Sosnowiec jest miejscem odpowiadającym potrzebom tych grup.

Koordynatorzy projektu:

Magdalena Gniazdowska
Leasing Manager, Associate

Ada Budynek
Leasing Manager, Associate

Zachęcamy do pobrania naszej broszury informacyjnej w formacie pdf

C&W Poland

Pobierz pdf

Cushman & Wakefield Polska

W 2022 roku dla naszych klientów

wynajęliśmy powierzchnie handlową o wielkości 18 582 m²

wynajęliśmy powierzchnie handlową o wielkości
18 582 m²

na które złożyło się 97 udanych transakcji

na które złożyło się
97 udanych transakcji