Marcin Gryżenia

Powrót
Marcin Gryżenia

Marcin Gryżenia
Senior Consultant
Warszawa/Wrocław
+48 883 359 464

BIO

Marcin ma ponad 25-cio letnie doświadczenie na rynku gastronomii. Zarządzał sieciami wielu marek w centrach handlowych i biurowych w Polsce.

Jedną z ostatnich nowych marek wprowadzonych przez Marcina na rynek jest rewelacyjnie odbierany przez gości koncept gastronomiczny – Pierogarnie „Ciasto i Farsz” gdzie od początku działania firmy odpowiadał za operację i ekspansję.

Marcin przez lata swojej pracy na stanowisku Dyrektora zarządzającego był odpowiedzialny za rozwój i ekspansję w centrach handlowych i biurowych takich marek jak Marche we Wrocławskiej Akademii Kulinarnej jak również marek Olimp, Deli Sandwich w Krakowskim Gastromallu.

Swoją przygodę w gastronomii zaczynał jako właściciel kilku konceptów gastronomicznych jak również pracą w największej  europejskiej spółce gastronomicznej Amrest zbierając doświadczenia na wielu stanowiskach managerskich.

Ma duże doświadczenie w rozwoju franczyzowym w/w marek na rynku Polskim Kierował wieloma zespołami liczącymi setki osób mając za zadanie dostarczyć najlepszą jakość w połączeniu z zyskownością.

Marcin od 01.09.2021 pracuje w Cushman & Wakefield na stanowisku Experta Food & Baverage w Retail Agency Poland poszukując nowych rozwiązań i dróg rozwoju gastronomi w Polsce.