Beata Kokeli

Powrót
Beata Kokeli

Beata Kokeli
Head of Retail Development
Warszawa
+48 605 998 898

BIO

Beata Kokeli ma ponad 25-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Wcześniej pracowała zarówno w spółkach deweloperskich, jak i w agencjach nieruchomości. W latach 2001-2008 była, na stanowisku Członka Zarządu, odpowiedzialna za działalność deweloperską, leasingową i marketingową w duńskiej TK Development Group, a w latach 2008-2012 w polskiej firmie Centrum Development & Investments, na stanowisku Członka Zarządu, pełniła funkcję dyrektora handlowego, koordynując opracowywanie i realizację strategii marketingowych i handlowych dla bieżących i przyszłych projektów inwestycyjnych.

W latach 2012 – 2016 pracowała w CBRE, gdzie była dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami i aktywami, a także starszym dyrektorem działu powierzchni handlowych. Specjalizowała się w rozwoju usług dotyczących powierzchni handlowych. W lipcu 2016 rozpoczęła współpracę z TriGranit na stanowisku Szefa ds. Zarządzania Aktywami, a od 1 lipca 2017 do marca 2019, na stanowisku Członka Zarządu, pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego Trigranit Polska, odpowiedzialna za działalność operacyjną spółki polskiej, strategię portfolio, zarządzanie aktywami i nieruchomościami, działalność leasingową. W ramach podstawowych obowiązków polegających na nadzorowaniu całego portfolio TriGranit złożonego z projektów biurowych i handlowych wspomagała procesy pozyskiwania i rozwijania nowych aktywów, a w 2019 w związku akwizycją Trigranitu na rzecz Revetas Group była odpowiedzialna za procesy wynajmu powierzchni biurowych w Grupie, na terenie CEE, na stanowisku Senior Advisor, Head of Group Office Leasing.

Obecnie, od stycznia 2020, sprawuję funkcję Dyrektora Działu powierzchni handlowych, w Cushman&Wakefield. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku marketing i zarządzanie, studiowała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologia angielska, a także ukończyła podyplomowowe studia Executive MBA w Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.